Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi aplikację ostrzegającą o niebezpieczeństwach, program do robienia selfie oraz nietuzinkową grę strategiczną od rodzimego twórcy. Całość uzupełniają najnowsze premiery gier z Google Play z Pac-Man 256 na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Age of Civilizations – Płatna

Bardzo często promujemy polskie gry i aplikacje na łamach Komorkomanii. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy jakiś twórca sam się do nas zgłosi z prośbą o publikację. Nie każdy jednak rodzimy twórca ma parcie na szkło. Niektórych mistrzów kodu musimy znaleźć sami, tak jak ma to miejsce w przypadku twórcy Age of Civilizations.

Dzieło Łukasza Jakowskiego to strategia turowa przedstawiająca w skali globalnej działania militarne i polityczne. Gracz może zdecydować się na jeden z kilku scenariuszy pozwalający pokierować dowolnie wybraną nacją w określonym przedziale czasowym. Podbijamy prowincje, stawiamy budowle, zbieramy fundusze z podatków i strzeżemy stolicy przed wpadnięciem w ręce wroga. Utrata kontroli nad macierzystą prowincją na więcej niż 3 tury powoduje koniec gry.

Główną areną działań jest polityczna mapa świata, która na pierwszy rzut oka przypomina komputerową odsłonę Europa Universalis. Podobnie jak w dziele Paradoxu, tak i tutaj najważniejsze są statystyki oraz wyobraźnia gracza. Co warte podkreślenia, grę pobrano już ponad 50 tysięcy razy. Zanim jednak skusicie się na pełną wersję, proponuje najpierw zapoznać się z darmową odsłoną lite.

Ostrzeżenia – Darmowa

Prosta i funkcjonalna zarazem aplikacja, która ostrzega użytkowników smartfonów lub tabletów o różnych niebezpieczeństwach. Całość komunikatów pochodzi z bazy danych Regionalnego Systemu Ostrzegania. Aplikacja ostrzeżenia oferuje nieco więcej opcji konfiguracyjnych, aniżeli oficjalna aplikacja RSO.

Wyświetlane komunikaty zostały podzielone na cztery różne kategorie: meteorologiczne, hydrologiczne, dla kierowców oraz ogólne. Użytkownik może zdecydować się na subskrypcję wszystkich lub wybranych komunikatów. Do tego należy dorzucić również wybór województwa z którego chcemy otrzymywać ostrzeżenia oraz możliwość włączania lub wyłączania powiadomień na ekranie urządzenia.

Zobacz również: Appshaker 104

Każdy wyświetlony nagłówek komunikatu służy za odnośnik do szerszej informacji na wybrany temat. Aplikacja pozwala również na ustawienie odpowiedniego widgetu, który daje nam szybszy dostęp do komunikatów. Najnowsza aktualizacja przyniosła optymalizację ilości pobieranych danych, co czyni ten darmowy program jeszcze bardziej przystępnym dla użytkowników.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2 Dude (not) Perfect 2 – recenzja gry o youtuberach Quo vadis, Terminatorze? Recenzja gry Terminator Genisys Revolution Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Top Speed, Lapse It oraz Mission Impossible Komiksowy Action RPG dla każdego. Recenzja Marvel Future Fight Celebruj 50-lecie Singapuru i poznawaj jego historię roznosząc talerze z żarciem - recenzja Satay Club Nie leć w kulki. Zagraj w Monsters Bubble Shooter Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Licznik Kalorii, MapFactor oraz This War of Mine Spróbuj swoich sił w tenisie. Poznaj Stick Tennis Tour. Nauka angielskiego nie musi być nudna. Poznaj Alphabear Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tour de France 2015, Amazon Cloud Drive oraz Geometry Wars 3 Escape - nieco inny edless tapper studia Ketchapp Gra w kolorach tęczy, czyli temat bardzo na topie. Recenzja Colors United Ucz się przez zabawę i odpowiadanie na pytania. Recenzja ABC Polski QUIZ

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie