Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi aplikację dla kierowców szukających tanich stacji benzynowych oraz program do projektowania mieszkań lub domów. Całość uzupełniają najnowszej premiery gier z Google Play.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

The Voice of Poland – Darmowa

Był kiedyś taki okres w moim życiu, że oglądałem niemal wszystkie muzyczne show w telewizji. Temat trochę mi się jednak przejadł i kolejne edycje przestały mnie interesować. Być może jednak skuszę się na 6 edycję The Voice of Poland za sprawą mobilnej aplikacji która właśnie pojawiła się w Google Play.

Oficjalna aplikacja wspomnianego muzycznego show pozwoli widzom wczuć się w rolę Wirtualnego Trenera występujących w nim uczestników. Aplikacja dostosowana jest do każdego z etapów programu – za jej pomocą każdy z użytkowników może np. obrócić swój wirtualny fotel, zbudować własną drużynę czy oceniać występujących wokalistów – w czasie rzeczywistym, podczas emisji odcinka w telewizji.

Aplikacja The Voice of Poland pełni również rolę centrum newsowego. Tutaj można znaleźć zatem ciekawostki o trenerach, ich karierach oraz drużynach. Zgodnie z zapowiedzią twórców, mają pojawiać się także ekskluzywne materiały z planu programu.

Pistacje – Darmowa

Zobacz również: Appshaker 104

Pistacje to dość dziwna nazwa dla aplikacji która informuje nas o cenach paliw w Polsce. Głównym celem programu jest pomoc w odnalezieniu najtańszych stacji w naszej okolicy. Oprócz kilku dystrybutorów paliwa znajdziemy także tych odpowiedzialnych za prąd lub gaz.

Na ekranie startowym aplikacji możemy zdecydować się na jeden z dwóch różnych modułów wyszukiwania. Do wyboru jest sprawdzanie cen paliw na stacjach które znajdują się na planowanej przez nas trasie przejazdu oraz wyszukiwarka punktów w najbliższej okolicy. Przed wyszukaniem musimy wybrać jaki rodzaj paliwa nas interesuje.

O ile sam pomysł na aplikację jest godny pochwalenia, to realizacja pozostawia nieco do życzenia. Baza cen tworzona jest bowiem przez użytkowników programu. Dlatego też bardzo często zdarza się, że wyszukana stacja nadal czeka na aktualizację cen. Program jest zatem rozwojowy ale nie pozbawiony wad dla wczesnych wersji.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2 Dude (not) Perfect 2 – recenzja gry o youtuberach Quo vadis, Terminatorze? Recenzja gry Terminator Genisys Revolution Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Top Speed, Lapse It oraz Mission Impossible Komiksowy Action RPG dla każdego. Recenzja Marvel Future Fight Celebruj 50-lecie Singapuru i poznawaj jego historię roznosząc talerze z żarciem - recenzja Satay Club Nie leć w kulki. Zagraj w Monsters Bubble Shooter Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie