Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi aplikacje dla uczniów oraz nauczycieli. Program pozwalający zabezpieczyć wysyłane SMS-y oraz trzy najnowsze premiery gier z Google Play.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Odrabiamy.pl – Darmowa

Trochę żałuje że za moich szkolnych czasów nie mieliśmy takich narzędzi do pomocy. W zamian za to miałem sporo książek w których odpowiedzi do ćwiczeń pełniły funkcję szczególną. Dzisiaj wystarczy zalogować się na stronkę odrabiamy.pl lub pobrać aplikację mobilną tego serwisu, aby taką samą „pomoc naukową” mieć w swojej kieszeni.

Aplikacja stanowi poważną pomoc w odrabianiu zadań domowych dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych. W bazie programu znalazły się wszystkie najpopularniejsze zestawy ćwiczeń jakie dostępne są na rynku. Wystarczy wybrać rodzaj szkoły, później klasy, przedmiotu oraz książki aby znaleźć odpowiedź na wybrane pytanie.

Wydawać by się mogło, że to doskonałe miejsce nie tylko pomagające zrozumieć jak dane zagadnienie rozwiązać, ale również obszerne kompendium z gotowymi odpowiedziami do ściągnięcia. Niestety, sporo odpowiedzi jest dostępnych tylko dla użytkowników funkcji Premium, która jest płatna.

Synergia Nauczyciel – Darmowa

Zobacz również: Appshaker 102

Jak się okazuje z dobrodziejstw osiągnięć cywilizacyjnych mogą korzystać także nauczyciele. Dla pedagogów oraz dyrektorów chcących dokumentować przebieg lekcji z wykorzystaniem urządzenia mobilnego przygotowano specjalną aplikacje Synergia Nauczyciele. Program współpracuje także z eDziennikiem firmy Librus.

Przed rozpoczęciem pracy z programem, wymagana jest rejestracja konta w systemie Synergia. Po wykonaniu niezbędnej aktywacji aplikacja umożliwia sprawdzenie planu lekcji nauczyciela, odnotowanie zrealizowanych lekcji lub korzystania z rozkładów materiału nauczania. Nauczyciel może za pośrednictwem programu odnotować frekwencje, dodawać oceny lub wyświetlić ogłoszenia szkolne.

Zgodnie z zapewnieniem twórców Synergia Nauczyciel działa również bez dostępu do Internetu. Aktualna wersja aplikacji nie wspiera nauczania indywidualnego oraz obsługi szkół zaocznych i dla dorosłych. Dla nauczycieli oraz dyrektorów chcących wyposażyć swoich pracowników w nowoczesne narzędzia pracy aplikacja godna uwagi.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising 5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie