Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Słownik PWN Oxford, DAEMON Sync oraz FIFA 16 Ultimate Team

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi aplikacje dla kierowców oraz miłośników języka angielskiego. W przeglądzie znalazło się miejsce również dla aplikacji wspierających gogle VR. Całość jak co tydzień uzupełniają najnowsze premiery z Google Play.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Słownik PWN Oxford – Płatna

W Google Play zadebiutował słownik PWN-Oxford, który dostępny jest w postaci poręcznej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android. Jednocześnie jest to jeden z najdroższych programów w sklepie z aplikacjami Google’a. Koszt zakupu słownika to nieco ponad 42 dolary amerykańskie!

Wielki słownik angielsko-polski i polsko-angielski PWN Oxford może zmieścić się w kieszeni twoich spodni. Aplikacja jest zawsze w zasięgu twojej ręki nawet wtedy, gdy dostęp do internetu jest utrudniony. Słownik potrafi pracować w trybie off-line, jedynie odtworzenie nagrania wymowy danego słówka wymaga połączenia z siecią.

W aplikacji znajdziecie ponad 1000000 angielskich i polskich znaczeń, zwrotów, fraz oraz idiomów. Twórcy postarali się o implementację specjalistycznych terminów z ponad 100 dzień życia oraz słownictwo o różnym zabarwieniu stylistycznym i emocjonalnym. Całość uzupełnia prosty i efektywny mechanizm wyszukiwania oraz brytyjska i amerykańska wymowa haseł.

ORLEN Stop Cafe - Darmowa

Zobacz również: Gdzie Lego nie może tam Minecrafta pośle

Stop Cafe to nowoczesne miejsce na stacjach benzynowych należących do koncernu Orlen. W nich kierowcy mogą napić się kawy, zjeść coś ciepłego lub zorganizować spotkanie biznesowe z darmowym dostępem do sieci Wi-Fi.

Aplikacja Stop Cafe natomiast pozwoli Wam nie tylko zlokalizować najbliższe tego typu punkty na mapie Polski, ale również przyda się przy skanowaniu symboli na opakowaniach produktów oraz materiałów promocyjnych. Dzięki temu można kupować różne produkty z rabatem lub po prostu zapoznać się z informacjami na temat przysmaków Stop Cafe.

Dodatkowo kierowcy mogą zdobywać kupony promocyjne w quizach, które nie wymagają encyklopedycznej wiedzy. Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty i przyjemny dla oka. Dla kierowców podróżujących dużo po kraju program warty uwagi.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

PewDiePie: Legend of the Brofist, czyli gra zainspirowana przez pomysły fanów najpopularniejszego youtubera świata [recenzja] Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł! 3 gry multiplayer, w które zagrasz za darmo z graczami z całego świata Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2 Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising 5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie