Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Przyjazne formularze, Google Street View oraz Bridge Constructor Stunts

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi bajkowy quiz, który rozweseli każdą imprezę. W Przeglądzie znalazło się miejsce również dla nowej odsłony Google Street View. Całość jak co tydzień uzupełniają gorące premiery gier z Bridge Constructor Stunts na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Bajkowy Quiz – Darmowa

Ciekawa aplikacja, która sprawdzi się na domowych imprezach. Jak sama nazwa wskazuje, program daje możliwość sprawdzenia stanu naszej wiedzy na temat różnych bajek. Pytania dotyczą zarówno tych klasycznych jak i współczesnych kreskówek.

Minimalistyczne podejście do interfejsu nie zachęca do obcowania z programem, ale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. W głównym menu możemy przejść do rozgrywki jak również sprawdzić nasze miejsce w rankingu, dodać pytanie do bazy lub zakupić nowy awatar.

Sama rozgrywka nie różni się zbytnio od tego co można znaleźć w innych quizach. Każde pytanie zawiera cztery odpowiedzi oraz ograniczoną ilość czasu na wybranie tej prawidłowej. Całość zrealizowano za pomocą tekstu, brakuje filmików lub podkładów muzycznych które znacznie poprawiłby wartość aplikacji. Co ważne jednak, Bajkowy Quiz jest zupełnie darmowy.

fillUp Przyjazne formularze – Darmowa

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

FillUp to mobilna aplikacja dla komputerowej usługi o tej samej nazwie oferującej dokumenty, umowy oraz deklaracje różnego rodzaju. W bazie znalazło się miejsce dla ponad 2500 popularnych formularzy oraz pism urzędowych.

Użytkownik aplikacji może formularze przeglądać, jak również wypełniać i drukować z poziomu programu. Co ciekawe, niektóre z dokumentów można także złożyć elektronicznie jak chociażby deklaracje dla Ministerstwa Finansów. Całość uzupełnia aktówka w której gromadzimy ważne dla nas dane oraz możliwość synchronizacji pomiędzy różnymi urządzeniami za pomocą Dysku Google.

Aplikacja dużo lepiej prezentuje się na tabletach, aniżeli na smartfonach. Program jest dostępny za darmo przez 30 dni. Po upływie tego okresu musimy zdecydować się na jedne z płatnych abonamentów. Dla osób mających do czynienie z dużą liczbą formularzy aplikacja godna uwagi.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

5 sportowych gier na urządzenia mobilne Need for Speed: No Limits - ani Speed, ani No Limits - recenzja gry Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Auctioneer, Fing Network Tools oraz Need for Speed No Limits Wspieraj polski gamedev. Oto 5 prostych, ale wciągających rodzimych gier niezależnych "Nowa", "darmowa" FIFA 16 Ultimate Team na urządzenia mobilne - recenzja 4 brutalne i ociekające krwią gry na smartfony i tablety Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Słownik PWN Oxford, DAEMON Sync oraz FIFA 16 Ultimate Team PewDiePie: Legend of the Brofist, czyli gra zainspirowana przez pomysły fanów najpopularniejszego youtubera świata [recenzja] Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł! 3 gry multiplayer, w które zagrasz za darmo z graczami z całego świata Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2 Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising 5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja]

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie