Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tata Gimpera, Star Wars oraz Minions Paradise

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi oficjalną aplikację Star Wars. W przeglądzie znalazło się miejsce również dla polskiej produkcji o Youtuberach. Całość jak co tydzień uzupełniają gorące premiery gier z Minions Paradise oraz Minecraft: Story Mode na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Tata Gimpera: The Platformer – Darmowa

W jednym z poprzednich odcinków WZGiA prezentowałem Wam grę w której głównym bohaterem był popularny youtuber PewDiePie. Jak się okazuje, również i rodzima scena youtuberska została przeniesiona do świata gier mobilnych.

Tata Gimpera i Powrót Minecrafta to nic innego jak gra platformowa zrealizowana z dość dużym przymrużeniem oka. Gracz wciela się w postać tytułowego ojca Gimpera, który musi uratować świat przed skwadraceniem przez straszną moc Minecrafta. Podczas przemierzania kolejnych plansz napotykamy innych youtuberów oraz memy nawiązujące do twórców filmików na You Tube.

Produkcję tę należy potraktować bardziej jako żart, aniżeli pełnoprawną grę platformową, chociaż nie brakuje w niej platform po których musimy skakać w celu unikania różnych pułapek. Oprawa graficzna chociaż nie powala na kolana, miejscami potrafi wywołać lekki uśmiech na twarzy. W odróżnieniu od gry z PewDiePie, ta produkcja nie została oficjalnie pobłogosławiona przez Gimpera.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

5 ciekawych strategii typu Tower Defense na smartfony i tablety YouTube Gaming - dzięki tej aplikacji każdy będzie mógł pokazać jak gra na smartfonie Samsung Game Tuner to wymarzona aplikacja dla mobilnych graczy 5 mobilnych gier za mniej niż 5 zł [cz. 4] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Przyjazne formularze, Google Street View oraz Bridge Constructor Stunts 5 sportowych gier na urządzenia mobilne Need for Speed: No Limits - ani Speed, ani No Limits - recenzja gry Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Auctioneer, Fing Network Tools oraz Need for Speed No Limits Wspieraj polski gamedev. Oto 5 prostych, ale wciągających rodzimych gier niezależnych "Nowa", "darmowa" FIFA 16 Ultimate Team na urządzenia mobilne - recenzja 4 brutalne i ociekające krwią gry na smartfony i tablety Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Słownik PWN Oxford, DAEMON Sync oraz FIFA 16 Ultimate Team PewDiePie: Legend of the Brofist, czyli gra zainspirowana przez pomysły fanów najpopularniejszego youtubera świata [recenzja] Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł! 3 gry multiplayer, w które zagrasz za darmo z graczami z całego świata Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2 Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising 5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie