Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Czarodziejski Flet, Boomerang oraz Sonic Dash 2

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi nową aplikację od twórców popularnego Instagrama. W przeglądzie znalazło się miejsce również dla polskiej produkcji Czarodziejski Flet. Całość jak co tydzień uzupełniają gorące premiery gier z Sonic Dash 2 na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Czarodziejski Flet – Płatna

Rodzime studio LabLike przygotowało dość unikatowy projekt w oparciu o japońską inscenizację opery Czarodziejski Flet w reżyserii Amona Miyamoto. O ile tytuł oraz sam opis wskazują na grę idealną dla miłośników muzyki, jest to gra logiczna w którą może zagrać każdy użytkownik urządzenia z androidem na pokładzie.

Twórcy gry przygotowali dla graczy ponad trzydzieści różnych łamigłówek, w których musimy pomóc głównemu bohaterowi opery zejść ze sceny. Zadanie to jest o tyle trudne, że wymaga od nas utworzenia ścieżki z przesuwanych płytek. Oprócz wyznaczenia odpowiedniej trasy, gracz musi zwracać również uwagę na dodatkowe przeszkody w postaci strażników lub latającego węża.

Czarodziejski Flet został stworzony na silniku Unity, dzięki czemu twórcom udało się przygotować bardzo ładną oprawę graficzną w rzucie izometrycznym. Na uwagę zasługuje również rozbudowana oprawa audio z udziałem profesjonalnych lektorów. W chwili obecnej gra jest dostępna do pobrania w zaniżonej o 50 procent cenie. Promocja potrwa do 20 listopada.

Zobacz również: Appshaker 101

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Instagram prezentuje nową aplikację dla zwolenników ruchomych zdjęć - Boomerang 5 przygodowych łamigłówek w stylu point'n'click Minecraft Story Mode: The Order of The Stone, czyli ile w grze jest... gry? [Android, iOS] Nadciągają mobilni e-sportowcy... [video] 5 świetnych gier typu puzzle adventure games Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tata Gimpera, Star Wars oraz Minions Paradise 5 ciekawych strategii typu Tower Defense na smartfony i tablety YouTube Gaming - dzięki tej aplikacji każdy będzie mógł pokazać jak gra na smartfonie Samsung Game Tuner to wymarzona aplikacja dla mobilnych graczy 5 mobilnych gier za mniej niż 5 zł [cz. 4] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Przyjazne formularze, Google Street View oraz Bridge Constructor Stunts 5 sportowych gier na urządzenia mobilne Need for Speed: No Limits - ani Speed, ani No Limits - recenzja gry Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Auctioneer, Fing Network Tools oraz Need for Speed No Limits Wspieraj polski gamedev. Oto 5 prostych, ale wciągających rodzimych gier niezależnych "Nowa", "darmowa" FIFA 16 Ultimate Team na urządzenia mobilne - recenzja 4 brutalne i ociekające krwią gry na smartfony i tablety Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Słownik PWN Oxford, DAEMON Sync oraz FIFA 16 Ultimate Team PewDiePie: Legend of the Brofist, czyli gra zainspirowana przez pomysły fanów najpopularniejszego youtubera świata [recenzja] Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł! 3 gry multiplayer, w które zagrasz za darmo z graczami z całego świata Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2 Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie