Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham

Po krótkiej przerwie spowodowaną moją chorobą, zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w zestawieniu znajdziecie informacje na temat ciekawej aplikacji do przesyłania plików pomiędzy różnymi urządzeniami, jak również program z wysokiej jakości filtrami fotograficznymi. Całość jak co tydzień uzupełniają gorące premiery gier z Sniper X na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

LeYek WiFi – Płatna

Jeżeli szukaliście prostego programu do przesyłania plików z komputera na telefon, to rodzimy LeYek z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co ważne, program doskonale sprawdzi się również jako platforma do wymiany plików pomiędzy kilkoma urządzeniami mobilnymi. Całość jest bardzo intuicyjna.

Do poprawnego działania programu niezbędna jest sieć Wi-Fi w której muszą znaleźć się urządzenia pomiędzy którymi nastąpi przesył danych. Użytkownik nie musi martwić się o konfiguracje połączenia lub przydzielanie adresów IP. Po stronie użytkownika pozostaje instalacja klientów na wybranych urządzeniach oraz nadanie praw dostępu.

Przesyłać można dowolny rodzaj pliku (zdjęcia, mp3, filmy, dokumenty, pliki exe) o dowolnej wielkości. Pliki zapisywane są w oddzielnym folderze LeYek do przeglądania którego trzeba użyć dowolnej przeglądarki plików. W Google Play znajdziecie także darmową wersję Light, która posiada ograniczenia dla formatu i wielkości przesyłanych plików.

ePogrzeb – Darmowa

O rzeczach ostatecznych myślimy bardzo rzadko. Wiecznie zabiegani, nie mamy czasu na głębsze refleksje. Wszystko ulega jednak zmianie, gdy nagle zetkniemy się ze śmiercią bliskiej nam osoby. W Google Play pojawiła się aplikacja, która wypełnia kolejną niszę na rynku oferując pomoc w organizacji spraw formalnych związanych z pogrzebem właśnie.

Zobacz również: Jak bezpiecznie korzystać z przeglądarki?

Aplikację podzielono na trzy moduły z których każdy oferuje porady w zależności od okoliczności zgonu. Inaczej bowiem należy się zachować w razie śmierci w domu, zgonu w szpitalu lub w wyniku tragicznych okoliczności. Każdy moduł zawiera listę czynności, które należy w pierwszej kolejności wykonać.

Krótkie i zwięzłe komunikaty zawierają najważniejsze informacje o tym, gdzie i z kim można załatwić daną sprawę. Oczywiście aplikacja ePogrzeb nie rozwiąże wszystkich palących spraw związanych z śmiercią najbliższych. Jednak dla pozbawionych pomocy osób, może okazać się cennym źródłem informacji.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać Sztuka i rozrywka w jednym. Czarodziejski Flet, czyli gra logiczna niekoniecznie dla fanów opery Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Czarodziejski Flet, Boomerang oraz Sonic Dash 2 Instagram prezentuje nową aplikację dla zwolenników ruchomych zdjęć - Boomerang 5 przygodowych łamigłówek w stylu point'n'click Minecraft Story Mode: The Order of The Stone, czyli ile w grze jest... gry? [Android, iOS] Nadciągają mobilni e-sportowcy... [video] 5 świetnych gier typu puzzle adventure games Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tata Gimpera, Star Wars oraz Minions Paradise 5 ciekawych strategii typu Tower Defense na smartfony i tablety YouTube Gaming - dzięki tej aplikacji każdy będzie mógł pokazać jak gra na smartfonie Samsung Game Tuner to wymarzona aplikacja dla mobilnych graczy 5 mobilnych gier za mniej niż 5 zł [cz. 4] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Przyjazne formularze, Google Street View oraz Bridge Constructor Stunts 5 sportowych gier na urządzenia mobilne

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie