Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Pola, Star Wars Battlefront Companion oraz Mobile Strike

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innym rodzimą aplikację do monitorowania produktów na sklepowych półkach, jak również przydatny program dla miłośników Star Wars Battlefront. Całość jak co tydzień uzupełniają gorące premiery gier z Mobile Strike na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

SmokSmog – Darmowa

W kategorii rodzimych gier i aplikacji przedświąteczna posucha, dlatego też dzisiaj sięgam po programy bardzo niszowe. Oczywiście niszowe nie oznacza że kiepskie. SmokSmog to prosty ale użyteczny program do monitorowania stanu zanieczyszczenia powietrza dla mieszkańców południa Polski.

Aplikacja sama dopasowuje region kraju na podstawie naszej lokalizacji. Jeżeli znajdujemy się poza obszarem dla którego zbierane są dane, program zaoferuje listę do ręcznego wybrania miejsca do monitorowania. Dane o zanieczyszczeniach pobierane są z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

SmokSmog może pochwalić się całkiem ładnym oraz intuicyjnym interfejsem użytkownika. Dzięki temu nawigacja oraz dostęp do bardziej szczegółowych danych na temat wybranych substancji jest bardzo przejrzysty. Zaletą programu jest również brak reklam oraz mikrotranskacji.

Pola. Zabierz ją na zakupy – Darmowa

Zobacz również: Korzenie Bejeweled i Candy Crush Saga

W markecie pojawiła bardzo ciekawa aplikacja, którą powinni zainteresować się świadomi konsumenci. Jeżeli szukasz lokalnych firm wytwarzających polskie produkty, to Pola pomoże znaleźć ci takowe. Bez względu na to, czy kierujesz się patriotyzmem czy też życiowym pragmatyzmem, ta aplikacja zwiększy twoją świadomość o produktach na sklepowych półkach.

Zasada działania jest dziecinnie prosta. Za pomocą aparatu w telefonie skanujemy kod kreskowy z dowolnego produktu. Po chwili aplikacja poda nam szczegółowe informacje na temat producenta skanowanego towaru. Użytkownik może dowiedzieć się czy dany producent produkuje w kraju, jaki procent kapitału w spółce jest zagraniczny oraz czy wybrana firma tworzy wykwalifikowane miejsca pracy.

Każda z firm została oceniona w skali od 1 do 100 punktów. Im wyższy wynik, tym producent jest „bardziej polski”. Co ciekawe, można skanować także produkty zagraniczne, uzyskując jednak tylko informację o kraju pochodzenia towaru. Dla zakupocholików bardzo fajny program o ciekawym zastosowaniu.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Gry, na które nie wydasz więcej niż 5 zł - cz. 5 [Android i iOS] Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] Shooty Skies - samoloty twórców Crossy Road lądują na smartfonach i tabletach [Android i iOS] "Tinder do bójek" - osoby stojące za projektem Rumblr przypadkiem odkryły nową niszę Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać Sztuka i rozrywka w jednym. Czarodziejski Flet, czyli gra logiczna niekoniecznie dla fanów opery Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Czarodziejski Flet, Boomerang oraz Sonic Dash 2 Instagram prezentuje nową aplikację dla zwolenników ruchomych zdjęć - Boomerang 5 przygodowych łamigłówek w stylu point'n'click Minecraft Story Mode: The Order of The Stone, czyli ile w grze jest... gry? [Android, iOS] Nadciągają mobilni e-sportowcy... [video] 5 świetnych gier typu puzzle adventure games Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tata Gimpera, Star Wars oraz Minions Paradise 5 ciekawych strategii typu Tower Defense na smartfony i tablety YouTube Gaming - dzięki tej aplikacji każdy będzie mógł pokazać jak gra na smartfonie

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie