Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Real Boxing 2 CREED, Prey Anti Theft oraz Lost Echo

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innym rodzimą superprodukcję z Bydgoszczy, aplikację do zabezpieczania smartfona przed kradzieżą oraz program do śledzenia paczek InPost. Całość jak co tydzień uzupełniają gorące premiery gier z Lost Echo na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Real Boxing 2 CREED – Darmowa

Real Boxing to obok Fight Night Champion najlepszy symulator boksu w Google Play. Natomiast film CREED w reżyserii Rayna Cooglera zapowiada się na najlepszą ekranizację o sportach walki w tym roku. W Bydgoszczy postanowiono zatem połączyć obie produkcję w jeden nietuzinkowy tytuł.

Fabularnie dwójka powiązana jest z wspomnianym wyżej filmem. Gracz wciela się w postać Adonisa Johnsona, który pragnie sprostać legendzie swojego ojca Apollo Creeda. Musimy zatem młokosa wytrenować pod okiem samego Rocky’ego, staczając walki z coraz mocniejszymi przeciwnikami. Naturalnie na efektywność naszej pracy w ringu mają wpływ statystyki boksera jak również gadżety dokupowane w sklepiku.

W odróżnieniu do części pierwszej, dwójka została wydana w modelu freemium. Nasz bokser szybko się męczy i wymaga czasu na zregenerowanie sił. Z pomocą przychodzą mikrotranskację, które pozwalają szybciej dochodzić do formy. Ma to o tyle duże znaczenie, że obok Singla pojawił się także tryb Multi w którym rywalizujemy z graczami z całego świata. Chociaż produkcja nie jest pozbawiona wad, to zachęcam do pobrania i wyrobienia sobie własnej opinii na jej temat.

InPost Mobile – Darmowa

Kiedyś usługa InPost Mobile dostępna była w formie strony www dostosowanej dla urządzeń mobilnych. Teraz podobną funkcjonalność wraz z rozszerzonymi funkcjami zamknięto w aplikacji mobilnej. Każdy użytkownik programu może zatem od dziś śledzić przesyłki InPost w swoim telefonie lub tablecie.

Zobacz również: Korzenie Bejeweled i Candy Crush Saga

Aplikacja w zależności od tego czy zweryfikujemy swoje dane lub też nie oferuje różne funkcje. Dla osób niezarejestrowanych zaproponowano możliwość śledzenia przesyłki poprzez ręcznie wpisanie nr paczki lub jej zeskanowanie. Program wskaże również nam najbliższy Paczkomat lub punkt obsługi klienta. Zweryfikowani użytkownicy natomiast mogą między innymi opłacić przesyłkę za pomocą Pay-by-link lub Master Pass, skorzystać z funkcji przypominania o przesyłce lub generowania kodu QR na telefonie.

Chociaż aplikacja nadal jest w fazie rozwoju, to już teraz prezentuje się bardzo ciekawie. Interfejs użytkownika jest dość intuicyjny a żółtobiała stylistyka ładnie wygląda na ekranie telefonu. Podczas użytkowania zdarzają się nieliczne crashe. Generalnie jednak program godny polecenia dla osób często wysyłających lub odbierających przesyłki za pomocą InPost.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Microsoft AppComparison to aplikacja na Androida, której brakowało od samego początku Real Boxing 2 Creed - Polacy znów pokazali światu, jak się robi gry [Android i iOS] Lost Echo - tytuł który brzmi lepiej, niż sama gra 5 zaawansowanych graficznie gier, które wycisną ostatnie soki z Twojego smartfona [Android, iOS i Windows Phone] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Pola, Star Wars Battlefront Companion oraz Mobile Strike Gry, na które nie wydasz więcej niż 5 zł - cz. 5 [Android i iOS] Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] Shooty Skies - samoloty twórców Crossy Road lądują na smartfonach i tabletach [Android i iOS] "Tinder do bójek" - osoby stojące za projektem Rumblr przypadkiem odkryły nową niszę Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać Sztuka i rozrywka w jednym. Czarodziejski Flet, czyli gra logiczna niekoniecznie dla fanów opery Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Czarodziejski Flet, Boomerang oraz Sonic Dash 2 Instagram prezentuje nową aplikację dla zwolenników ruchomych zdjęć - Boomerang 5 przygodowych łamigłówek w stylu point'n'click Minecraft Story Mode: The Order of The Stone, czyli ile w grze jest... gry? [Android, iOS]

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie