Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Bridge Builder Simulator, A Call From Santa oraz Football Manager Touch 2016

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innym rodzimą grę o konstruowaniu mostów, aplikację do oszukiwania naszych milusińskich oraz nietuzinkowy budzik. Całość jak co tydzień uzupełniają gorące premiery gier z Football Manager Touch 2016 na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Bridge Builder Simulator – Darmowa

Propozycja gdańskiego studia Aidem Media do złudzenia przypomina popularnego Bridge Constructora. Podobieństwa widać nie tylko w rozgrywce ale również w designie głównej ikony lub prezentacji screenshotów. W odróżnieniu jednak od produkcji ClockStone Studio, rodzima produkcja jest do pobrania zupełnie za darmo z Google Play.

Głowna kampania składa się z wielu plansz podzielonych na cztery lokacje o różnych charakterystykach. Celem każdej planszy jest takie skonstruowanie mostu, aby mógł przejechać po nim samochód przy jednoczesnym nieprzekroczeniu budżetu budowy. Każdy z poziomów składa się z części lądu oraz rzeki lub przepaści nad którą trzeba zbudować przeprawę. Mosty mogą być tworzone z różnych materiałów o różnej wytrzymałości.

Bridge Builder Simulator oferuje także tryby dla mniej i bardziej zaawansowanych graczy. Można zatem zdecydować się na swobodną rozgrywkę z większym budżetem pozwalającym na sporą kreatywność lub na tryb oszczędnościowy dla miłośników wyzwań. Całość okraszono całkiem przyjemną dla oka grafiką oraz realistycznymi elementami fizyki.

Dodatkowe Układy Klawiatury – Darmowa

Chociaż aplikacja ta dostępna jest na rynku już od jakiegoś czasu, to jej najnowsza aktualizacja skłoniła mnie do umieszczenia jej w dzisiejszym zestawieniu. Produkcja rodzimej firmy Modecom zbiera pochlebne recenzje od użytkowników Androida chcących podpiąć klawiaturę bezprzewodową do swojego tabletu.

Zobacz również: Korzenie Bejeweled i Candy Crush Saga

Często zdarza się tak, że po podpięciu nowej klawiatury wpisywane znaki nie pokrywają się z tym co widzimy na ekranie. To bolączka większości urządzeń pracujących na Androidzie w których producent sprzętu wprowadził sporą liczbę modyfikacji do systemu. Gdy w systemie nie ma odpowiedniego układu dla klawiatury sprzętowej, problem ten rozwiąże aplikacja Dodatkowe Układy Klawiatury.

Program oferuje kilka układów klawiatury w tym popularny polski (programisty), jak również tak egzotyczne zestawy jak arabski lub grecki. Wspomniane układy są do odnalezienia w ustawieniach systemu w zakładce językowej klawiatury, która pojawia się po podłączeniu zewnętrznego urządzenia.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Old-school w nowym wydaniu. Rezultaty? Wyśmienite. Recenzja Horizon Chase [Android i iOS] 5 gier, którym nie zarzucisz braku oryginalności [Android i iOS] Za mało się ruszasz? Twórcy tej aplikacji chcą Ci płacić za pokonane kroki Połowa danych udostępnianych przez aplikacje mobilne na Androida nie służy użytkownikom Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Real Boxing 2 CREED, Prey Anti Theft oraz Lost Echo Microsoft AppComparison to aplikacja na Androida, której brakowało od samego początku Real Boxing 2 Creed - Polacy znów pokazali światu, jak się robi gry [Android i iOS] Lost Echo - tytuł który brzmi lepiej, niż sama gra 5 zaawansowanych graficznie gier, które wycisną ostatnie soki z Twojego smartfona [Android, iOS i Windows Phone] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Pola, Star Wars Battlefront Companion oraz Mobile Strike Gry, na które nie wydasz więcej niż 5 zł - cz. 5 [Android i iOS] Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] Shooty Skies - samoloty twórców Crossy Road lądują na smartfonach i tabletach [Android i iOS] "Tinder do bójek" - osoby stojące za projektem Rumblr przypadkiem odkryły nową niszę Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? Ze smartfonem na niedzielne zakupy. Aplikacje mają sprawić, że nie pocałujesz klamki w sklepie